«

»

apr 09

Een spannende en enerverende Groep C wedstrijd!

(Is de titelstrijd nu beslist? )

 Ja dat was weer zo’n raceavond om niet snel te vergeten;

Onze verloren zonen t.w. Ron en Richard waren gelukkig weer terug op het oude vertrouwde nest.
Waardoor het totaal aantal deelnemers deze avond op 10 coureurs kwam te staan.
Richard was nog maar net bijgekomen van zijn eerste luchtvaart ervaringen en een uren durende rit over de randweg.

De winnaar van deze avond was Bas die gevolgd door Arno zo’n beetje hun eigen wedstrijd afwerkte want de nummer 3 deze avond Edwin volgde op ruim 8 ronden van de winnaar en 7 ronden van de nummer 2.

Dat een goede kwalificatie geen garantie voor een goede wedstrijd uitslag is liet onze Steef weer eens zien.
De pechvogel wist zich voor de zoveelste keer als snelste te kwalificeren maar deze snelle tijd kwam er in de wedstrijd om allerlei redenen helaas niet uit! Jammer Steef, ondanks de aanwezigheid van je zwager de gebronsde (Lama) maakte je nog steeds een wat gespannen indruk.

Ook bij onze Bert liep het deze avond niet helemaal naar zijn zin, wat dat betreft zat je in dezelfde hoek als Dennis, het liep voor geen meter en met een aantal krachttermen verliet je helaas voortijdig de baan.

Ik heb begrepen dat je motor probleem waarschijnlijk is opgelost, het magazijn in Hardinxveld heeft nog een nieuwe Bison II motor voor je op de plank liggen.

Verder viel het op dat zowel Ron Driessen als Richard rustig hun rondjes rijden en hun auto steeds beter onder controle krijgen.

Andre en Robert vielen deze avond helaas niet in de prijzen maar reden in het grote middenveld groep hun rondjes zonder echt potten te breken.

Het is mij nog niet helemaal duidelijk of dit de laatste Groep C wedstrijd van dit seizoen is geweest anders zou ik zeggen the fight continues!

Bert alvast bedankt voor de goede verzorging van de nieuwe MTRC lap-top.
Arno bedankt voor je bovenstaande verslag

Klik hier voor de uitslag

De standenlijst is ook weer bijgewerkt.

Foto’s deelnemersveld

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto’s 1e heat:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto’s 2e heat:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top3 winnaars: